Innowacyjny dostawca kompleksowych usług telekomunikacyjnych poszukuje Kandydata na stanowisko:
Przedstawiciela / Reprezentanta Handlowego w Sokółce, Choroszczy, Wasilkowie, Białymstoku

OFERUJEMY:

– ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej renomie
i ugruntowanej pozycji na białostockim rynku,
–    pracę  w młodym zespole i koleżeńskiej atmosferze,
–    dużą dowolność i elastyczność w wykonywanej pracy,
–    dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę, praca na część etatu, UZ, UD, …)
–    atrakcyjne wynagrodzenie  w zależności od doświadczenia i osiąganych wyników,

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
– pozyskiwanie nowych klientów z terenu obsługiwanych osiedli,
– przygotowanie i prezentacja oferty handlowej,
– monitorowanie rynku i działań konkurencji, rekomendowanie zmian w ofercie,

WYMAGANIA:

Od idealnych kandydatów oczekujemy:
1)      wykształcenia minimum średniego i wysokiej kultury osobistej,
2)      praktycznej znajomości technik sprzedaży,
3)      doświadczenia w sprzedaży w jednej z branż: internet, telekomunikacja, telewizja,
4)      umiejętności przygotowania pisemnych ofert i ich prezentacji,
5)      zorientowania na sukces i skuteczności,

DODATKOWE ATUTY:
– znajomość lokalnego rynku telekomunikacyjnego

Prosimy o nadsyłanie CV i listów motywacyjnych na :
e-mail: rekrutacja@tvk-net.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych dokumentów nie przechowujemy po zakończeniu procesu rekrutacji.