20 Styczeń 2015
20 stycznia 2015,
 Off

BBCSzanowni Państwo,
W imieniu BBC Worldwide Polska mamy przyjemność poinformować Państwa o planowanym rebrandingu dwóch kanałów . Od 1 lutego 2015 BBC Entertainment będzie dostępny pod nazwą BBC Brit, a kanał BBC Knowledge pod nazwą BBC Earth.

Poniżej krótki opis dwóch kanałów:

BBC Brit to kanał tematyczny kierowany przede wszystkim do młodych mężczyzn, którzy cenią rozrywkę na najwyższym poziomie oraz inteligentny dowcip w brytyjskim stylu. W ofercie kanału znajdą się najlepsze programy motoryzacyjne, w tym między innymi najnowsze serie najpopularniejszego na świecie show tego typu – Top Gear – na wyłączność kanału. Dodatkowo, widzowie BBC Brit znajdą w ramówce – szalone eksperymenty, ryzykowne wyprawy oraz odważne przedsięwzięcia biznesowe. BBC Brit będzie najlepszym miejscem na męski relaks w doborowym towarzystwie.

 

Oferta BBC Earth będzie skierowana przede wszystkim do rodzin oraz ludzi ciekawych świata, którzy pragną go w pełni zrozumieć oraz czują się jego nieodłącznym elementem. BBC Earth zaprezentuje piękno otaczającego nas wszechświata i dostarczy niezapomnianych wrażeń. Przybliży widzów do nieujarzmionej przyrody, poczynając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestrzeniach kosmosu. Widzowie przeżyją z BBC Earth niezwykłe przygody, stawią czoła największym żywiołom naszej planety, a mając za przewodników najwybitniejszych twórców i odkrywców, zajrzą też za kulisy największych produkcji przyrodniczych BBC.
Misją BBC Worldwide jest tworzenie programów, które zachwycają i inspirują widzów

Comments are closed.